Wypadek na skrzyżowaniu w Małym Kliczu - ranne dwie osoby

poniedziałek, 29 maja 2017 r., 09:51
fot. AL

Do poważnego w skutkach wypadku doszło w sobotnie południe na skrzyżowaniu w Małym Klinczu. Kierująca VW Touranem wymusiła pierwszeństwo przejazdu na Fordzie Transicie. Do szpitala trafiły dwie osoby, w tym jedną przetransportowano tam śmigłowcem LPR.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 11.50. na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej z powiatową.

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca VW Touranem 50-letnia mieszkanka powiatu wejherowskiego wyjeżdżając z drogi podporządkowanej prowadzącej do miejscowości Puc, wymusiła pierwszeństwo przejazdu na jadącym prawidłowo Fordzie Transicie, którym kierował 40-letni mieszkaniec powiatu nowodworskiego - podaje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie - asp. Piotr Kwidziński.

- Wskutek zdarzenia ranna została 55-letnia pasażerka VW Tourana, która do szpitala została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Do szpitala trafił też kierujący fordem - dodaje.

Oboje kierujący byli trzeźwi.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.