Nietrzeźwy 17-letni rowerzysta zderzył się z mercedesem

piątek, 26 maja 2017 r., 11:40
fot. archiwum

Szczęśliwie bez większych obrażeń dla nastolatka zakończyła się jazda rowerem pod wpływem alkoholu. 17-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego doprowadził do zdarzenia z mercedesem.

W środę po godzinie 20. funkcjonariusze kościerskiej komendy zostali powiadomieni o kolizji samochodu z rowerem.

- Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący rowerem 17-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego nie zachował należytych środków ostrożności podczas jazdy, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem marki Mercedes. Kierujący mercedesem był trzeźwy. Rowerzysta poddany badaniu na zawartość alkoholu wydmuchał ponad 0,6 promila alkoholu - informuje Rafał Hewelt, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Kościerzynie.

Okoliczności zdarzenia są przedmiotem ustaleń kościerskiej policji.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.