Reprezentantki szkoły w Łubianie w finale wojewódzkim w mini piłce nożne

środa, 24 maja 2017 r., 09:35
fot. internet/ZK Łubiana

Trzy mecze i trzy zwycięstwa - tak w wielkim skrócie można podsumować występ reprezentantek Zespołu Szkół w Łubianie na półfinałach wojewódzkich w mini piłce nożnej. Tym samym dziewczęta zawalczą o główne trofeum turnieju podczas finałów, których gospodarzem będzie Gdynia.

We wtorek, 23 maja w Suchym Dębie odbyły się półfinały wojewódzkie w mini piłce nożnej. O przepustkę do finały walczyły także dziewczęta reprezentujące Szkołę Podstawową w Łubianie. Kościerskie zawodniczki rozegrały mecze z drużynami z Chojnic, Suchego Dębu oraz Pinczyna. Mecz z Chojnicami zakończył się remisem, z kolejnymi teamami zwycięstwem reprezentantek Łubiany.

Tym samym drużyna w składzie: Klaudia Komendarczyk, Katarzyna Stolc, Wiktoria Kropidłowska, Anna Peplińska, Magdalena Arndt, Justyna Stolc, Agata Tuszkowska, Wiktoria Peplińska, Julia Gierszewska oraz Klaudia Bernardo, w Gdyni w powalczą o główne trofeum - tytuł Mistrza Województwa Pomorskiego w Mini Piłce Nożnej.

Wyniki poszczególnych meczów:
Łubiana - Chojnice 1-1
Łubiana - Suchy Dąb (powiat gdański) 5-0
Łubiana - Pinczyn (powiat starogardzki ) 3-0

AL
źródło: ZK w Łubianie

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.