W piątek Dzień Matki - złóżcie życzenia swoim mamom na naszym portalu

środa, 24 maja 2017 r., 09:33

To szczególny dzień w roku, w którym możemy w wyjątkowy sposób podziękować ukochanym Mamom, za troskę, miłość i wszelkie dobro, jakie nam okazują. Nikt tak nie kocha jak Mama. 26 maja to okazja, by pokazać, jak doceniamy wszystko, co dla nas robi. Z tej okazji zapraszamy naszych Czytelników do wspólnej zabawy - zróbcie Mamom niespodziankę - prześlijcie nam ich zdjęcia i złóżcie życzenia na łamach koscierski.info.

"Mama to miękkie ręce. Mama to melodyjny głos, to chuchanie na uderzone miejsce. Mama to samo dobro i sama przyjemność. Coś, co dobrze jest mieć w każdej chwili życia koło siebie, dookoła siebie, gdzieś na horyzoncie" - pisał Melchior Wańkowicz. Obchodzony 26 maja Dzień Matki jest okazją do tego, by podziękować za każdy gest, każde słowo, codzienną troskę, opiekę i serce.

Z okazji tego święta zapraszamy wszystkich Czytelników do przesyłania zdjęć mam, swoich zdjęć z nimi, bądź zdjęć waszych dzieci. Wspólnie z nami złóżcie im w nietypowy sposób życzenia. W wiadomościach napiszcie kilka zdań o swoich kochanych mamach - jak się nazywają i skąd są. Możecie dopisać, za co ich kochacie, podzielić się wspomnieniem. Dajemy Wam pole do popisu!

Ze zdjęć zrobimy galerię, która ukaże się na łamach naszego portalu w piątkowe popołudnie.

Zdjęcia możecie przesyłać na adres redakcja@koscierski.info. Na wiadomości czekamy do piątku do godz. 12. W tytule piszcie "Życzenia na Dzień Matki".

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.