Przebojowa Majówka w Stężycy - sprawdź, jak dojechać i gdzie zaparkować

czwartek, 18 maja 2017 r., 11:58

Już w sobotę dziesiątki tysięcy fanów muzyki discopolowej z całego kraju i województwa będzie bawiło się na Przebojowej Majówce w Stężycy. W związku ze zwiększonym natężeniem ruchu organizatorzy wprowadzili zmiany w organizacji ruchu i wyznaczyli miejsca parkingowe.

W sobotę, 20 maja w Stężycy zabije serce polskiego disco polo. Podczas imprezy można będzie usłyszeć taneczne rytmy, które festiwalowa publiczność wprost uwielbia i muzykę, przy której bawią się tłumy. Na scenie pojawią się takie formacje, jak: Akcent, Piękni i Młodzi, Andre, Boys, Classic, Long&Junior, Extazy, Exaited, Power Play, Top Girls, Jorrgus oraz inne zespoły disco polo.

Podczas trwania Przebojowej majówki w Stężycy będzie obowiązywać zmienna organizacja ruchu, między innymi z ruchu zostanie całkowicie wyłączona ulica ks. B. Sychty.

- W związku z przewidywaną dużą liczba uczestników zachęcamy do zachowania wszelkiej ostrożności na drogach oraz do stosowania się do uwag osób kierujących ruchem - podkreślają organizatorzy.

Koncertowe granie rozpocznie się o godz. 17.30 w amfiteatrze. Impreza będzie transmitowana w TV Polo.

Al

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.