Kościerzyna-Korne. Skoda najechała na tył mitsubishi

poniedziałek, 15 maja 2017 r., 11:23
fot. archiwum

W niedzielne popołudnie służby ratunkowe interweniowały na krajowejście 20, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe. Wskutek zdarzenia poszkodowana została jedna osobą.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 14.45 na trasie Kościerzyna - Korne.

- Kierujący samochodem marki Skoda SuperB 40-letni mieszkaniec Gdyni nie zachował należytego odstępu od poprzedzającego go pojazdu, w wyniku czego najechał na tył mitsubishi, którym kierował 62-letni mieszkaniec powiatu wejherowskiego. Wskutek zdarzenia 58-letnia pasażerka mitsubishi z obrażeniami trafiła do kościerskiego szpitala - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, asp. Piotr Kwidziński.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia kościerska policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.