Kościerzyna. Rowerzysta potrącił pieszą - był pijany

środa, 10 maja 2017 r., 13:53
fot. archiwum

33-letni rowerzysta potrącił pieszą, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. W momencie zatrzymania wydmuchał ponad dwa promile alkoholu. Kobieta trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek na ulicy Rzemieślniczej w Kościerzynie. Jak informuje naczelnik Wydziału Prewencji, Adam Bork, kierujący rowerem wjechał w pieszą, w wyniku czego 67-letnia kobieta została przetransportowana do kościerskiego szpitala.

Rowerzysta oddalił się z miejsca zdarzenia, jednak funkcjonariuszom szybko udało się ustalić tożsamość rowerzysty. Okazał się nim 33-letni mieszkaniec Kościerzyny. W momencie zatrzymania wydmuchał dwa promile alkoholu.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia są przedmiotem ustaleń kościerskich śledczych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.