Stara Kiszewa. Turniej mini Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych

poniedziałek, 8 maja 2017 r., 09:54
fot. nadesłane/GOKSiT Stara Kiszewa

Podczas majówki w Gminnej Hali Sportowej odbył się Turniej Mini Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych, w którym udział wzięło siedem zespołów. Najlepszym okazał się Dream Team ze Starych Polaszek.

Drużyny, które zgłosiły do turnieju zostały podzielone na dwie grupy, a następnie rozgrywały mecze w systemie każdy z każdym w ramach swoich grup. Zwycięzcy grup spotkali się w meczu o I miejsce, natomiast zdobywcy drugich miejsc rywalizowali o 3-cie miejsce.

Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:
I miejsce - Dream Team ze Starych Polaszek.
II miejsce - Wierzyca ze Starej Kiszewy.
III miejsce - Champion Team ze Starych Polaszek.

Wyróżnienia otrzymały drużyny: Gwiazdy 2017 (Stara Kiszewa), Victoria Team (Góra), Czarne Konie (Pinczyn) i Krejzole (Stara Kiszewa).

Sędziami zawodów byli Bożena Synowiecka oraz Michał Bieliński.

nadesłane/GOKSiT Stara Kiszewa

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.