Damian Holecki urzekł publiczność w Starej Kiszewie

niedziela, 7 maja 2017 r., 14:49
fot. nadesłane

W niedzielne popołudnie, 23 kwietnia, w Gminnej Hali Sportowej w Starej Kiszewie odbył się koncert Damiana Holeckiego - polskiego piosenkarza, kompozytora, autora tekstów, producenta oraz prowadzącego program Muzyczny Kącik Damiana Holeckiego, emitowany na antenie Telewizji Silesia.

Uczestników koncertu Damian Holecki oczarował pięknym głosem a także swobodnym kontaktem z publicznością. Piosenki takie jak ,,Czerwone róże", "Mamo dla Ciebie jestem" czy "Złote kasztany" piosenkarz śpiewał przy współudziale zgromadzonej publiczności, wśród której znaleźli się wielbiciele i fani artysty.

- Ten koncert był pierwszym tego typu wydarzeniem zorganizowanym w Gminnej Hali Sportowej przez zewnętrzną firmę przy współudziale Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki. Mamy nadzieję, że był to dobry zwiastun i przepustka do kolejnych koncertów, w których licznie uczestniczyć będą mieszkańcy naszej gminy oraz goście - informuje Gminny Ośrodek Kultury.

Oprac. MD-Z
Nadesłane/GOKSiR Stara Kiszewa

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.