Kościerska Huta. Zderzenie dwóch pojazdów na K20

piątek, 5 maja 2017 r., 10:31
fot. archiwum

W czwartkowe popołudnie służby interweniowały na drodze krajowej nr 20 w miejscowości Kościerska Huta. Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów. Jeden z kierujących z urazem kręgosłupa trafił do szpitala.

Zgłoszenie o zdarzeniu dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał około godziny 15.50.

- Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, iż kierująca pojazdem 77-letnia mieszkanka Piły nie zachowała bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i najechała na tył VW Passata, którym kierował 25-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego - podaje kom. Rafał Hewelt, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Kościerzynie.

25-letni mężczyzna z urazem kręgosłupa został przetransportowany do kościerskiego szpitala.

Oboje kierujący byli trzeźwi.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia kościerska policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.