Kościerzyna. Zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Trafił do szpitala

czwartek, 4 maja 2017 r., 13:53
fot. archiwum

We wtorkowe południe służby ratunkowe interweniowały na ulicy Wojska Polskiego w Kościerzynie, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba wskutek zdarzenia została przetransportowana do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał we wtorek, 2 maja o godzinie 12.20.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że kierujący mercedesem 34-letni mieszkaniec Kościerzyny zatrzymał się tuż przed przejściem dla pieszych, chcąc umożliwić pieszym przejście przez jezdnię. Kierujący BMW, 34-letni mieszkaniec Kościerzyny, który jechał za nim, nie zdążył się zatrzymać i uderzył w tył mercedesa - podaje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano kierującego mercedesem mężczyznę.

Szczegółowe okoliczności zajścia wyjaśnia kościerska policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.