Nowe Karpno. Pięciolatka potrącona przez hondę

czwartek, 4 maja 2017 r., 13:49
fot. archiwum

Pięcioletnia dziewczyna z obrażeniami ciała został przetransportowana do szpitala po tym, jak została potrącona przez samochód osobowy. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 30 kwietnia w Nowym Karpnie (gm. Lipusz).

Jak informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński, kierujący hondą civic 48-letni mieszkaniec Gdańska na drodze gruntowej potrącił pięcioletnią mieszkankę gminy Lipusz. Dziewczynka z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia kościerska policja.

Z kolei tuż po północy 3 maja w Starej Kiszewie policjanci zatrzymali do kontroli Opla Vectrę. Jak się okazało, samochodem podróżowało więcej osób niż jest to określone w dowodzie rejestracyjnym. Dodatkowo kierowca nie posiadał OC pojazdu. Kierujący oplem mężczyzna poniósł więc konsekwencje przewożenia o jedną osobę więcej pojazdem oraz z powodu braku dokumentów.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.