Grabowo-Puc. Nissan rozbił się na drzewie - poszkodowani dwaj mężczyźni

poniedziałek, 1 maja 2017 r., 19:11
fot. archiwum

Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala, wskutek zdarzenia do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie na trasie Grabowo Kościerskie - Puc. Kierujący nissanem micrą stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego kierowany przez niego samochód uderzył w drzewo.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w poniedziałek około godziny 14.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że kierujący nissanem micrą 34-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego z wyjaśnianych obecnie przyczyn, zjechał na lewy pas ruchu, a następnie na pobocze, gdzie kierowany przez niego pojazd uderzył w przydrożne drzewo - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

W wyniku zdarzenia do szpitala przetransportowano kierującego nissanem 34-latka oraz 32-letniego pasażera. Kierujący był trzeźwy.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.