Foshuta. Hyundai uderzył w ciągnik, audi w drzewo

sobota, 29 kwietnia 2017 r., 20:00
fot. archiwum

Dwie osoby trafiły do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło na drodze wojewódzkiej w Foshucie. Kierująca hyundai'em uderzyła tam w ciągnik, a następnie wyrzuciło ją na przeciwny pas ruchu. Jadące z naprzeciwka audi, chcąc uniknąć zderzenia, zjechało na pobocze i uderzyło w drzewo.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 16. na drodze wojewódzkiej w miejscowości Foshuta.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że 30-letnia mieszkanka Warszawy, jadąc hyundai'em nie zachowała należytych środków ostrożności, w wyniku czego prowadzony przez nią pojazd uderzył w tył ciągnika, którym kierował 60-letni mieszkaniec naszego powiatu. Siłą odrzutu hyundai'a wyniosło na przeciwny pas ruchu. Kierujący audi, jadąc z przeciwnego kierunku, chcąc uniknąć zderzenia, zjechał na prawe pobocze, gdzie uderzył w drzewo - podaje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, asp. Piotr Kwidziński.

Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano 28-letniego kierującego audi oraz 24-letniego pasażera tegoż pojazdu. Obaj są mieszkańcami Człuchowa.

Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.