Korne-Bytów. Zderzenie trzech pojazdów na K20

sobota, 29 kwietnia 2017 r., 19:51
fot. archiwum

W sobotnie popołudnie służby interweniowały na trasie Korne-Bytów, gdzie doszło do zderzenia trzech pojazdów. Wskutek zajścia do szpitala trafiły cztery osoby. Po wykonaniu badań, okazało się, że tylko jedna z nich wymaga hospitalizacji.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał około godziny 15.40.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca skodą octavią chciała dokonać skrętu w lewo na parking leśny. Przed wykonaniem manewru nie upewniła się czy jest wyprzedzana. W wyniku czego kierujący hondą zaczął gwałtownie hamować. Jadące za nim volvo uderzyło w hondę, a ta zderzyła się ze skodą - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano cztery osoby. Po badaniach okazało się, że tylko jedna z nich wymaga hospitalizacji.

Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia kościerska policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.