Mały Klincz. Zderzenie trzech pojazdów - cztery osoby w szpitalu

czwartek, 27 kwietnia 2017 r., 16:15
fot. AL

W czwartkowe popołudnie służby interweniowały w Małym Klinczu, gdzie doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Wskutek zajścia do szpitala trafiły aż cztery osoby, w tym dwoje dzieci i osoba starsza.

Do zdarzenia doszło po godzinie 13. na drodze wojewódzkiej.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fordem fiestą 26-letni mieszkaniec województwa wielkopolskiego zatrzymał się z uwagi na trwające roboty drogowe. Kierujący VW Golfem mieszkaniec powiatu kościerskiego, jadąc za nim, nie zachował należytych środków ostrożności, w wyniku czego najechał na tył forda, a następnie zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z jadącą z naprzeciwka skodą fabią, którą kierował 24-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano cztery osoby - kierującego golfem oraz trzech pasażerów tegoż pojazdu, w tym dwoje dzieci i osobę starszą.

Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Wielki Klincz, JRG Kościerzyna oraz zespoły ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.