Kolejny sukces Mariana Knutha z Wielkiego Klincza

środa, 5 kwietnia 2017 r., 09:07
fot. nadesłane

Kolejny sukces ma na swoim koncie Marian Knuth z Wielkiego Klincza. W miniony weekend wystartował w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Zalesiu k. Terespola. Zarówno w wyciskaniu sztangi leżąc, jak i martwym ciągu wywalczył drugie miejsce.

W Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w przysiadach, wyciskaniu leżąc na ławce oraz martwym ciągu wzięło udział ponad 300 zawodników. Wśród nich także 59-letni Marian Knuth z Wielkiego Klincza.

Reprezentant gminy Kościerzyna wystartował w kategorii weteranów 55-59 lat do 100 kg. Zarówno w wyciskaniu na ławce, jak i w martwym ciągu uzyskując wynik 235 kg był drugi. Wynik ten sprawił też, stanął także na drugim stopniu podium w klasyfikacji Open 55-59 lat.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.