Kościerzyna. 11-latek potrącony na przejściu dla pieszych

poniedziałek, 3 kwietnia 2017 r., 10:07
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

11-letni chłopiec trafił do szpitala po tym, jak został potrącony przez samochód. Do zdarzenia doszło w niedzielę tuż po godzinie 17. na przejściu dla pieszych na ulicy Skłodowskiej w Kościerzynie w rejonie szkoły.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzeniu funkcjonariuszy wynika, że kierująca samochodem 78-letnia mieszkanka Sopotu na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła przejeżdżającego przez jezdnię na hulajnodze 11-latka - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, asp. Piotr Kwidziński.

Chłopiec został przetransportowany do szpitala. Kierująca pojazdem kobieta była trzeźwa.

Okoliczności, jak i przyczynę zdarzenia wyjaśnia kościerska policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.