Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
~do optymisty Widać jesteś bardzo nieszczęśliwym człowiekiem... Może uśmiechnij się do kogoś to ktoś Cię przytuli :) Pozdrawiam malkontentów :)
1 kwietnia nie jest dniem świadomego łamania przepisów przez stróżów prawa!
Dajcie spokój dlaczego tylko narzekacie, chcieli nas rozbawić. Po co te ciagle krytyki? Fajni ci policjanci :p
Prima Aprilis...
Studyjną lampą błyskową pomiar nie będzie dokładny
Żal... - czegokolwiek by człowiek nie zrobił zawsze źle. Nie pomyśleliście nigdy, że 1 kwietnia jest po to by chociaż raz w roku nie narzekać a w zamian zaszaleć, pożartować nie ponosząc za to konsekwencji? Dzisiejszy dzień jest po to byś sprowokował drugiego człowieka do uśmiechu i nieważne jest dziś to ile masz lat, co wypada a co nie! Pokaż, że nie jesteś malkontentem i spraw, żeby ten dzień był wyjątkowy, daj komuś albo sobie trochę radości! Masz jeszcze trochę czasu :)
Pan Burmistrz kopci z komina całą zimę, Rzecznik Prasowy Policji kopci z komina całą zimę ale akcje o ekologii wymyślili ha ha ha boki zrywać. Radiowóz zaparkowany na ścieżce dla rowerów i wszystko jest dobrze? Spróbujcie mieszkańcy zaparkować tak samochód a zobaczycie "komu wolno a komu nie". Uczciwość jest tylko dla małych i słabych a duży i silny to już nie musi przestrzegać prawa? Polecam myślenie na co dzień to nie boli.
Szkoda tylko, że nasze władze robią sobie żarty z tak poważnych spraw. Zatrute powietrze, to realne choroby i realne zgony ludzi. Bardzo słaby i żenujący żart na prymaaprylis. CY-500K to studyjna lampa błyskowa służąca fotografom. Nie jest to miernik spalin. Bardzo slaby żart lepiej wzieli byście się do poważnego porządku w tej sprawie.
Większość komentarzy jak zwykle nie na temat. Zatrute powietrze dotyczy nas wszystkich. Każdy się truje. To od mieszkańców nie od władz zależy jakość. Jeśli sąsiad obok wali dymem, pali wszystkim, to trzebo go za to opier...ć, a nie przyzwalac w imię dobrych stosunków sąsiedzkich. Taki dureń truje siebie i innych. Poza tym edukacja w szkole, na festynach, itp. Proponuję również stronę www na której zamieszczane były by zdjęcia najbardziej trujacych domów. Nic nie działa lepiej jak publiczne pokazanie trucicieli.
niech zajmą się swoim kominami i samochodami
Najpierw niech wezmą się za naszą komunikację miejską i PKSY. Ja wiem że diesel musi dymić no ale bez przesady
w pierszej kolejnosci niech pan POlicjant zbada zwój komin i i jego dym a POtem niech poucza wszystkich. nie zalecam spacerow kolo domu policjanta
sami trujecie. żeby źle zaparkowac ten radiowóz musieliście przyjechać i zatruć spalinami. Pan rzecznik daleko miał?jedna przecznica ale Panu wolno. żenada. gdzie jest policja, ale ta pradziwa?
Wreszcie coś się dzieje w sprawie zatrutego powietrza. Tym którzy zwracają tutaj uwagę na źle zapakowany radiowóz proponuję zainstalować sobie aplikację "Jakość powietrza w Polsce". Dzięki aplikacji można na bieżąco sprawdzać zanieczyszczenie na podstawie danych ze stacji pomiarowych m.in. z Kościerzyny. Normy pyłów PM10 i PM2,5 są u nas zekraczane 20-30 krotnie. Zachorowalność na raka jest najwyższa w regionie. Ilość dizeci z alergią i astmą jest również bardzo wysoka. To chyba ważniejsze niż źle zaparkowany radiowóz. Żeby było jasne to nie jestem z policji lub innych służb, nie jestem też związany z władzą. Jeśli chodzi o dotacje do piecy, to proponuję dotacje celowane dla konkretnych osób i domów tzw. trucicieli. Ustalenie takich domów jest proste - wystarczy pojeździć po osiedlach domków albo znaleźć sobie punkt obserwacyjny gdzieś na górce. Wyraźnie widać, że największy dym idzie ciągle z tych samych domów. Tym ludziom należy proponować wymianę pieca, ale na taki z certyfikatem.
ale to nie może pozostać bez echa. Żarty żartami. PO to jest dzisiejszy dzień. Ale żeby tak jak napisał poprzednik lansowac się łamiąc prawo panie rzeczniku parkujac radiwoóz na chodniku i ścieżce rowerowej bez interwencji. Bezpodstawnie niszczyć zieleń miejską. Gdzie tu etyka zawodowa, gdzie tu szacunek do otoczenia i obywateli. Co na to komendant? Teraz proszę ukarać tego pana i opublikować jego mandat. Tak nie może być. A przy okazji to powinniście nazywać się kwidzyński.info albo POlicyjny.info
ale to nie może pozostać bez echa. Żarty żartami. PO to jest dzisiejszy dzień. Ale żeby tak jak napisał poprzednik lansowac się łamiąc prawo panie rzeczniku parkujac radiwoóz na chodniku i ścieżce rowerowej bez interwencji. Bezpodstawnie niszczyć zieleń miejską. Gdzie tu etyka zawodowa, gdzie tu szacunek do otoczenia i obywateli. Co na to komendant? Teraz proszę ukarać tego pana i opublikować jego mandat. Tak nie może być. A przy okazji to powinniście nazywać się kwidzyński.info albo POlicyjny.info
ale to nie może pozostać bez echa. Żarty żartami. PO to jest dzisiejszy dzień. Ale żeby tak jak napisał poprzednik lansowac się łamiąc prawo panie rzeczniku parkujac radiwoóz na chodniku i ścieżce rowerowej bez interwencji. Bezpodstawnie niszczyć zieleń miejską. Gdzie tu etyka zawodowa, gdzie tu szacunek do otoczenia i obywateli. Co na to komendant? Teraz proszę ukarać tego pana i opublikować jego mandat. Tak nie może być. A przy okazji to powinniście nazywać się kwidzyński.info albo POlicyjny.info
Lampą studyjną raczej za dużo nie zwojujecie :D ;D
załóżcie filtr na komin budynków parafialnych przy rondzie Zmartwychwstańców tam to sie truje:)
Prima aprilis, strażnik trzyma lampę błyskową:) Ale tak na poważnie to gazu na nowych osiedlach nie ma, koseko nie chce się podłączyć więc niech burmistrz mi tu nie pier... o oczyszczaniu powietrza. Ludzie chcą być ekologiczni ale miasto im tego nie umożliwia.
Skierują ruch na obwodnicę . Obwodnicy jeszcze nie ma i tak szybko nie będzie .
dowcipni ale sama sprawa jest powazna ,niech najpierw wyłapią tych w kolo targowiska co ciagle palą plastikowe skrzynki i odpady po targu
Na zdjęciach widać, że POlicjanci naruszyli prawo wjeżdżając na drogę dla rowerów samochodem i parkując go uniemożliwili ruch. Ponadto naruszeniem przepisów ruchu drogowego jest chodzenie i stanie pieszych nawet umundurowanych po drodze dla rowerów. Poza tym REKLAMOWANIE się Pana Burmistrza w taki sposób świadczy o słabości "władzy". Notowania spadają?
Słabo Prima aprilis
słaby żart
~do optymisty Widać jesteś bardzo nieszczęśliwym człowiekiem... Może uśmiechnij się do kogoś to ktoś Cię przytuli :) Pozdrawiam malkontentów :)
1 kwietnia nie jest dniem świadomego łamania przepisów przez stróżów prawa!
Dajcie spokój dlaczego tylko narzekacie, chcieli nas rozbawić. Po co te ciagle krytyki? Fajni ci policjanci :p