W sobotę wiosenna edycja Giełdy Mam w Kartuzach

środa, 29 marca 2017 r., 12:33
fot. nadesłane

Już w sobotę, 1 kwietnia odbędzie się długo wyczekiwana, wiosenna edycja Giełdy Mam w Kartuzach. Już po raz szósty swoje podwoje dla sprzedających i kupujących otworzy Szkoła Podstawowa nr 1. To doskonała okazja, by pozbyć się rzeczy, które Waszym pociechom są już zbędne i zaopatrzyć się w ubranka i akcesoria na kolejny sezon.

Rozpoczynająca się wiosna to doskonała okazja, by zrobić porządki w szafach. Warto przejrzeć ciuszki swoich dzieci na kolejny sezon, spakować te, z których już wyrosły, zabawki, którymi się już nie bawią i zabrać wszystko na Giełdę Mam. Dzięki temu można nie tylko zyskać miejsce w szafach, ale też podreperować domowy budżet.

Giełda Mam odbędzie się w Kartuzach już po raz szósty. Każda kolejna edycja cieszy się coraz większą popularnością, zarówno wśród sprzedających jak i kupujących. Wydarzenie daje możliwość nie tylko wymiany i sprzedaży ubranek i akcesoriów dziecięcych, ale też nabycia ich w przystępnych cenach od innych mam.

Osoby, które chciałyby przygotować własne stoisko na giełdzie wciąż mogą zgłosić chęć swojego udziału. Można to uczynić wysyłając zgłoszenia drogą mailową na adres - gieldamam@kartuzy.info. Stoiska można rezerwować do piątku, 31 marca do godz. 12.

Jeżeli osoba, która zgłosi chęć udziału w giełdzie planuje dotrzeć na miejsce po godz. 9, proszona jest o wcześniejszą informację telefoniczną bądź sms pod nr 606-620-709. W innym wypadku zarezerwowane wcześniej stanowiska będą udostępnione zainteresowanym osobom.

Sala będzie otwarta od godz. 8. Sprzedający będą mieli do wyboru dwa rodzaje stanowisk - na materacu z krzesełkiem lub na ławce z krzesełkiem. Można zabrać ze sobą własne stojaki i wieszaki. Jeśli w sobotę dopisze pogoda, część stoisk zostanie rozlokowana na zewnątrz - na placu przed szkołą. Giełda potrwa do godz. 12.

Opłata za stanowisko będzie wynosić 5 zł, pobrana zostanie o godz. 9. Zebrana suma zostanie przekazana na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.