Złoto dla Mariana Knutha w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski

poniedziałek, 27 marca 2017 r., 19:23
fot. nadesłane

W miniony weekend w Kołobrzegu odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w wyciskaniu sztangi leżąc, martwym ciągu oraz trójboju siłowym. W martwym ciągu wśród weteranów wystartował Marian Knuth z Wielkiego Klincza. Reprezentant gminy Kościerzyna wywalczył złoty medal.

Kolejny sukces na swoim koncie ma Marian Knuth z Wielkiego Klincza. Podczas weekendowych mistrzostw w Kołobrzegu ponownie okazał się bezkonkurecyjny. W martwym ciągu wśród weteranów w kategorii wiekowej 50-59 lat zajął pierwsze miejsce z wynikiem 235 kg.

Zwycięstwo w tejże konkurencji reprezentantowi gminy Kościerzyna dało mu także trzecie miejsce wśród wszystkich kategorii weteranów.

Organizatorami Międzynarodowych Mistrzostw Polski był W.P.C.- Polska-Poland Powerlifting Congress.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.