Wypadek podczas zawracania. Ranny 40-latek

poniedziałek, 27 marca 2017 r., 10:50
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Jedna osoba została przetransportowana do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w sobotni wieczór na trasie Kościerzyna - Nowa Karczma. Kierujący mercedesem podczas wykonywania manewru zawracania zderzył się tam z golfem.

Zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 221 relacji Kościerzyna - Nowa Karczma dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w sobotę po godzinie 20. Na miejsce natychmiast skierowano funkcjonariuszy ruchu drogowego, jak i technika kryminalistyki, którzy zabezpieczyli ślady, jak i sporządzili szkic sytuacyjny.

- Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 40-letni kierujący mercedesa podczas manewru zawracania zderzył się bocznie z prawidłowo jadącym golfem, którym kierował 19-latek. Kierujący mercedesem został przetransportowana do szpitala w Kościerzynie - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Obaj kierujący byli trzeźwi.

Szczegółowe okoliczności wypadku wciąż są przedmiotem ustaleń śledczych.

Policjanci przypominają i apelują! Kierowco noga z gazu! Apelujemy o rozsądek i ostrożność na drodze oraz kierowanie z wyobraźnią.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.