Kościerzyna - mieszkania własnościowe na "Zakątku Moniuszki"

poniedziałek, 27 marca 2017 r., 10:31
fot. nadesłane

Atrakcyjna lokalizacja - w pobliżu centrum, lecz z dala od miejskiego zgiełku, mieszkania jasne, ciepłe i przestronne - to tylko niektóre z zalet powstającego właśnie w Kościerzynie nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego "Zakątek Moniuszki". Co ważne lokale nabyć można korzystając ze wsparcia rządowego programu MdM.

Inwestorem przedsięwzięcia jest Spółdzielnia Mieszkaniowa "Wspólny Dom", wykonawcą i gwarantem robót firma Repiński - solidne przedsiębiorstwo działające na rynku od kilkudziesięciu lat, cieszące się dużym zaufaniem klientów, słynące z jakości wykonania.

Mieszkania w Zakątku Moniuszki to idealna propozycja dla osób ceniących sobie kameralność, przestrzeń oraz spokój. Lokale są jasne i ciepłe, mają duże przestrzenne okna, a ich różna struktura i układ pozwalają, na dobór takiego, które idealnie wpisze się w potrzeby przyszłego właściciela. Każde z mieszkań posiada balkon lub taras, dodatkowo na parterze ogródki przydomowe.

Podobnie jak poprzednich projektach tutaj także zapewniono mieszkańcom funkcjonalną wspólną przestrzeń m.in. plac zabaw dla dzieci. Inwestycja jest bardzo dobrze usytuowana względem stron świata, co skutkuje większym nasłonecznieniem mieszkań oraz odbija się w solidnym dociepleniu. Dbając również o kwestię poczucia dodatkowego bezpieczeństwa teren inwestycji został ogrodzony, a mieszkania parterowe zostały wyposażone w okucia antywłamaniowe.

Do każdego mieszkania typu kawalerka, dwu, trzy, a także czteropokojowego przypisana jest komórka lokatorska tzw. piwniczka w gratisie. Budynki połączone są jedną wspólną, podziemną halą garażową poprzez cichobieżne windy.

By zagwarantować najbardziej dogodne warunki do życia, inwestycja znajduje się w cichej części centrum ciągle rozwijającej się Kościerzyny, gwarantującej swoim mieszkańcom między innymi darmową komunikację miejską. Zaletą tej lokalizacji niewątpliwie jest niewielka odległość do wszystkich najważniejszych instytucji państwowych, placówek handlowo-usługowych, zdrowotnych, sportowych - basen, siłownia, fitness, oświatowych (w tym przedszkola i szkoła podstawowa z gimnazjum) oraz przystanków autobusowych.

Dzięki powstającej obwodnicy, transport po mieście stanie się jeszcze bardziej przyjemny. Na uwagę zasługuje też niewielka odległość do Trójmiasta.

Mieszkania zostaną oddane do użytku pod koniec czerwca 2018 roku. Ich sprzedaż już się rozpoczęła!

Mieszkanie z programu MdM

Mieszkania w Zakątku Moniuszki spełniają kryteria programu MdM 2018. W poprzedniej edycji program, cieszył się powodzeniem, bardzo szybko zniknęła pula środków na rok 2017 r. Teraz jest ostania szansa, aby móc uzyskać dofinansowanie na wymarzone mieszkanie własnościowe. Może się o nie ubiegać każda osoba do 35. roku życia, której będzie to pierwsza nieruchomość w życiu. Wyjątkiem są obywatele, posiadający trójkę dzieci, w tym wypadku mogą się ubiegać o rządowe wsparcie bez takich kryteriów jak wiek, czy pierwsze mieszkanie własnościowe.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie mieszkania.repinski.pl.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.