Kościerzyna. Mercedesem w audi - trzy osoby w szpitalu

środa, 22 marca 2017 r., 14:35
fot. AL

Trzy osoby trafiły do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w środowe popołudnie ma trasie Kościerzyna - Nowy Klincz. Mercedes uderzył tam w audi.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący mercedesem 67-letni mężczyzna jadąc od Nowego Klincza w kierunku Kościerzyny zamiast skorzystać z wyznaczonego objazdu przy obwodnicy, pojechał prosto, doprowadzając tym samym do czołowo-bocznego zderzenia z jadącym prawidłowo audi, którym kierował 27-latek

Jak informuje rzecznik kościerskiej policji, wskutek zdarzenia do szpitala trafiły trzy osoby - obaj kierujący oraz 29-letnia pasażerka audi. Kierujący byli trzeźwi.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Wielki Klincz, JRG Kościerzyna oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.