Policjanci zapraszają we wtorek na debatę społeczną w Loryńcu

poniedziałek, 20 marca 2017 r., 11:47
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie zapraszają we wtorek o godzinie 17. na Debatę Społeczną. Tym razem będzie ona poświęcona tematowi bezpieczeństwa osób starszych oraz wykorzystania policyjnych map zagrożeń w zwiększeniu bezpieczeństwa w okolicy.

Komendant Powiatowy Policji w Kościerzynie zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu osób starszych oraz wykorzystaniu policyjnych map zagrożeń w zwiększeniu bezpieczeństwa w twojej okolicy. Debata odbędzie się 21 marca o godz. 17. w sali wiejskiej w Loryńcu (gm. Kościerzyna).

Organizatorami Debaty Społecznej są policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, wspólnie z Urzędem Gminy w Kościerzynie. Serdecznie zapraszamy do udziału w debacie.

KPP Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.