Dwa złote medale dla SP Nowa Karczma w półfinałach igrzysk wojewódzkich

środa, 15 marca 2017 r., 14:02
fot. nadesłane/GOKSiR Nowa Karczma

W Gminnej Hali Sportowej w Nowej Karczmie odbyły się półfinały Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Obydwa półfinały wygrali gospodarze - zespoły ze Szkoły Podstawowej w Nowej Karczmie.

W zawodach spotkali się przedstawiciele czterech powiatów województwa pomorskiego. W rywalizacji dziewcząt spotkały się drużyny: SP Wiślinka, SP Czarna Woda, SP nr 2 Czersk i SP Nowa Karczma. W półfinale chłopców walczyły drużyny: SP nr 2 Czersk, SP Nowa Karczma, SP nr 1 Starogard Gd. i SP Pszczółki.

Obydwa półfinały wygrali gospodarze - Szkoła Podstawowa w Nowej Karczmie i tym samym otrzymali prawo startu w finale wojewódzkim.

Finał wojewódzki mini piłki ręcznej dziewcząt odbędzie się 16 marca br. w Gminnej Hali Sportowej w Nowej Karczmie, chłopcy natomiast walczyć będą w dniu 17 marca br. w SP nr 5 w Kartuzach.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
1. miejsce - SP Nowa Karczma
2. miejsce - SP nr 2 Czersk
3. miejsce - SP Wiślinka
4. miejsce - SP Czarna Woda

Klasyfikacja końcowa chłopców:
1. miejsce - SP Nowa Karczma
2. miejsce - SP nr 2 Czersk
3. miejsce - SP Pszczółki
4. miejsce - SP nr 1 Starogard Gd.

nadesłane/GOKSiR Nowa Karczma

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.