Paradise z gradem medali i tytułem Mistrza Polski w Street Dance Show

środa, 15 marca 2017 r., 08:38
fot. nadesłane/Paradise Karsin

Złoto, tytuł Mistrza Polski oraz pięć srebrnych medali wywalczyła podczas Krajowych Mistrzostw Polski Disco Dance i Street Dance Show formacja taneczna Paradise. A już niedługo grupa tancerzy z Karsina i Czerska zaprezentuje się na zawodach międzynarodowych.

Kolejny występ na mistrzostwach i kolejne sukcesy ma na swoim koncie grupa tanecza Paradise z Karsina. Podczas odbywających się w Karczewie pod Warszawą Krajowych Mistrzostw Polski Disco Dance i Street Dance Show Mistrzostw Polski wywalczyła aż sześć medali, w tym pięć srebrnych i jeden złoty. Sięgając tym samym po tytuł Mistrza Polski i aż pięciokrtonie Wicemistrza Polski.

W zawodach wzięła udział 80-osobowa grupa taneczka Paradise Karsin, w skład której wchodzą tancerze i tancerski zarówno z Karsina, jak i Czerska. Warto dodać, że turniej był jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Europy i Swiata.

- W tej chwili szykujemy się do następnych imprezy tanecznej do Międzynarodowego Festiwalu Tańca w Koninie, oraz w lipcu grupa wyjeżdża na Międzynarodowy Festiwal tańca do Chorwacji. Cieszymy się, że początek sezonu rozpoczął się dla nas pomyślnie - zaznacza Iwona Laska.

Dodajmy, że do występu na mistrzostwach tancerzy przygotowały: Iwona Laska, Klaudia Lipska i Luiza Zaworska.

Organizatorami imprezy była Polska Federacja Tańca.

Medale wywalczony przez formację taneczną Paradise Karsin:
Złoto i tytuł Mistrza Polski - w kategorii mini formacje Street Dance Show 12-15 lat za choreografię "Cyrk"
Srebro i tytuł Wicemistrza Polski - w kategorii Solo Street Dance Show dla Klaudii Lipskiej za choreografię "Marionetka"
Srebro i tytuł Wicemistrza Polski - w kategorii Mini Formacje Street Dance Show do lat 11 za choreografię "Mickey&Minny"
Srebro i tytuł Wicemistrza Polski - w kategorii Mini Formacje Street Dance Show powyżej 15 lat za choreografię "Policjantki"
Srebro i tytuł Wicemistrza Polski - w kategorii Formacje Street Dance Show do lat 11 za choreografię "Angry Birds"
Srebro i tytuł Wicemistrza Polski - w kategorii Formacje Street Dance Show 12-15 lat za choreografię "Marilyn Monroe"
4. miejce - w kategorii duety Street Dance Show powyżej 15 lat dla Klaudii Lipskiej i Wiktorii Wajdzik za choreografię "Czarne Ptaki"
4. miejsce - w kategorii Formacje Street Dance Show 31+ za choreografię "Armia"

AL
info. Paradise Karsin

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.