Nowa Karczma. Zarejestruj się i bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w twojej gminie

poniedziałek, 13 marca 2017 r., 11:33

Chcesz otrzymywać informacje o ważnych sprawach dla mieszkańców, wydarzeniach kulturalnych i sportowych, inwestycjach realizowanych w gminie? Wystarczy, że zarejestrujesz swój numer w Samorządowym Informatorze SMS, a będziesz na bieżąco z tym, co dzieje się w twojej gminie.

Bezpłatny system powiadamiania mieszkańców w gminie Nowa Karczma działa od lutego.

- Samorządowy Informator SMS to teleinformatycznym systemem wykorzystywany do masowego powiadamiania ludności na telefony komórkowe. System stanowi narzędzie do stałego kontaktu z mieszkańcami w zakresie przekazywania praktycznych informacji związanych z codziennym życiem mieszkańców - podaje Urząd Gminy w Nowej Karczmie.

Dzięki rejestracji w systemie będziesz na bieżąco z tym, co dzieje się w twojej gminie. Będziesz otrzymywał informacje o sprawach dotyczących życia codziennego mieszkańców, imprezach kulturalnych i sportowych, działalności w zakresie pomocy społecznej i oświaty, czy realizowanych inwestycjach.

Co trzeba zrobić, by dołączyć do Samorządowego Informatora SMS? Wystarczy, że klikniesz w ten link i zarejestrujesz swój numer.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.