26-latka bez uprawnień, 27-latek na podwójnym gazie

poniedziałek, 13 marca 2017 r., 09:58
fot. archiwum

Nietrzeźwemu kierującemu oraz kobiecie, której przed dwoma laty zatrzymano uprawnienia do kierowania dalszą jazdę udaremnili funkcjonariusze w miniony weekend. Do obu zatrzymań doszło w Kościerzynie.

W piątek około godziny 23. na ulicy Drogowców w Kościerzynie policjanci zatrzymali do kontroli mazdę, za kierownicą której siedział 27-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego. Jak informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, asp. Piotr Kwidziński, mężczyzna został poddany badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. 27-latek wydmuchał ponad 1,3 promila alkoholu. Jego samochód odholowano administracyjnie.

Takim samym finałem zakończyła się kontrola na ulicy Wojska Polskiego w Kościerzynie w nocy z niedzieli na poniedziałek około godziny 1.30. Po sprawdzeniu w policyjnych rejestrach kierującej Audi A4 26-latki okazało się, że kobiecie w 2015 roku zatrzymano prawo jazdy i do tej pory nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.