Tymczasowy areszt dla 26-latka, u którego w mieszkaniu znaleziono narkotyki

środa, 8 marca 2017 r., 09:36
fot. archiwum/KPP Kościerzyna

Na trzy miesiące do aresztu trafi 26-letni mieszkaniec Kościerzyny, u którego w mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli ponad pół kilograma marihuany oraz 200 gramów amfetaminy. Do zatrzymania mężczyzny doszło w poniedziałek.

Przypomnijmy, że z ustaleń kościerskich kryminalnych wynikało, że 26-letni mieszkaniec Kościerzyny może posiadać znaczną ilość narkotyków. W poniedziałek postanowili więc przeszukać jego mieszkanie. W trakcie przeszukania pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli ponad pół kilograma marihuany i blisko 200 gramów amfetaminy. Zabezpieczone narkotyki przekazano do dalszych badań, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

We wtorek Sąd Rejonowy w Kościerzynie przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował wobec 26-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.