Pół kilograma marihuany i 200 gramów amfetaminy w mieszkaniu 26-latka

wtorek, 7 marca 2017 r., 10:19
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi 26-letniemu mieszkańcowi Kościerzyny, u którego w mieszkaniu policjanci znaleźli znaczną ilość narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań. We wtorek zostanie przesłuchany i usłyszy zarzut.

W poniedziałek kryminalni kościerskiej komendy zatrzymali pod zarzutem posiadania znacznej ilości narkotyków 26-letniego mieszkańca Kościerzyny.

- Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna w mieszkaniu na terenie miasta może posiadać narkotyki. Ustalenia policjantów potwierdziły się. W trakcie przeszukania pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli ponad pół kilograma marihuany i blisko 200 gramów amfetaminy. Zabezpieczone narkotyki przekazano do dalszych badań, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

We wtorek mężczyzna zostanie przesłuchany i usłyszy zarzut.

- O jego losie zadecyduje sąd. Mężczyzna może spędzić najbliższe miesiące w areszcie. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat - podsumowuje asp. Kwidziński.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.