Kościerzyna. Wystawa fotograficzna otwarta!

sobota, 4 marca 2017 r., 15:21
fot. Agnieszka Kostuch

W piątek w Starym Browarze w Kościerzynie odbył się wernisaż wystawy "Poznaj Świat ze Skat". To efekt konkursu, który ilustruje esencję podróżowania: przyjemność, pasję, a także emocje, które wówczas towarzyszą. Ekspozycję można oglądać do 31 marca.

Dodajmy, że sam konkurs organizowany jest od 2014 r. Zgłoszenia obejmują zdjęcia dotykające tematyki podróży, które ukazują ciekawe miejsca na całym świecie - niezapomniane krajobrazy, piękno natury w różnych miejscach.

Prace prezentowane na wystawie nawiązują do głównej idei konkursu - poznawania świata przed dzielenie się pozytywnymi wrażeniami zatrzymanymi w kadrze. Przedstawiają wszystkie strony świata począwszy od dalekiej Sri Lanki, skończywszy na kaszubskich pejzażach.

Jak to się stało, że ekspozycję można oglądać także w Kościerzynie?

- Staramy się promować tę wystawę przede wszystkim na północy Polski w miejscach, które są związane z morzem. Nasza firma organizuje właśnie w takich bardzo uczęszczanych miejscach swoje wystawy, można je podziwiać, są to naprawdę wspaniałe prace. - przyznaje Barbara Piechowska z firmy SKAT

Warto dodać, że rusza kolejna edycja konkursu fotograficznego organizowana przez firmę SKAT. Tym razem pod tytułem "Pokaż piękno Gdańska". Do wygrania cenne nagrody - w tym wycieczka do Szwecji. Szczegóły można znaleźć tutaj

AK

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.