After Party i Papa D. zagrali z okazji 25-lecia Gminy Kościerzyna!

niedziela, 26 lutego 2017 r., 17:58
fot. Agnieszka Kostuch

Z okazji jubileuszu gminy Kościerzyna nie mogło zabraknąć także występów artystycznych - w tym koncertu gwiazd. Nic więc dziwnego, że w sobotni wieczór w hali widowiskowo-sportowej w Wielkim Klinczu zagrali After Party i Papa D.

After Party to skład, który w ciągu ostatnich kilku lat trafił do czołówki polskiej muzyki tanecznej. "Tylko ona jedyna", "Bujaj się" oraz "Ona lubi pomarańcze" to piosenki, które w ostatnim czasie zdobyły popularność. Koncerty w wykonaniu muzyków to prawdzie show, przyciągające wielu fanów.

Podczas sobotniego występu zespół nie tylko występował przed publicznością, ale także zaprosił chętnych śmiałków na scenę. Jak podkreśla wokalista After Party, kontakt z fanami jest dla członków zespołu bardzo ważny.

- Daliśmy z siebie wszystko i zagraliśmy nasze największe hity. Myślę, że było bardzo fajnie, za co dziękuję publiczności. Tutaj w okolicach mamy bardzo dużo fanów także staramy się jak tylko mam czas, by robić sobie fotki i znaleźć dla nich chwile. Naprawdę byli dzisiaj tutaj fajni ludzie - podkreślał Patryk Pegza.

W sobotni wieczór na scenie pojawił się także Papa D., czyli najnowsza odsłona znanej już w latach 80-tych Papa Dance. Zespół to czołowa grupa grająca muzykę pop i dance. Obecnie w jego skład wchodzą: Paweł Stasiak (wokal), Jacek Szewczyk (gitara solowa), Waldemar Kuleczka (gitara basowa), Marcin Tywoniuk (instrumenty klawiszowe) i Dariusz Piskorz (perkusja). Podczas występu zagrali swoje ponadczasowe hity takie jak "Czarny Śnieg" czy "Mona Lisa".

Dlaczego postanowiono zaprosić te zespoły do Wielkiego Klincza?

- Jubileusz 25-lecia jest 25-leciem wszystkich mieszkańców naszej gminy. Taki tort muzyczny im się należy i to właśnie dlatego na naszej scenie wystąpiły zespoły After Party i Papa D. - przyznał Grzegorz Daszkowski Dyrektor Zakładu Sportu, Kultury i Turystyki Gminy Kościerzyna.

AK

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.