Marzysz o własnym biznesie? Sprawdź, jak go stworzyć

sobota, 25 lutego 2017 r., 10:15
fot. nadesłane/mat. prasowe Grupy Mentor

Początek roku to bardzo dobry moment na podejmowanie ważnych decyzji. Jedną z nich może być podjęcie nowej działalności. Ciekawą propozycją może być nawiązanie współpracy z multiagencją ubezpieczeniową Mentor.

Grupa Mentor działa na polskim rynku ubezpieczeniowym od ponad dwudziestu lat. Współpracuje z większością Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce. W tym czasie obsłużyła tysiące klientów instytucjonalnych, a od niedawna rozpoczęła również rozwijać sieć sprzedaży polis dla klientów indywidualnych poprzez multiagencję Mentor Ubezpieczenia Indywidualne .

Mentor proponuje trzy formy współpracy: placówka franczyzowa (informację na ten temat możecie znaleźć tutaj), placówka partnerska oraz doradztwo ubezpieczeniowe. To propozycje dla ambitnych - również bez doświadczenia - chcących rozpocząć lub rozwinąć własny biznes.

Placówka partnerska to oferta dla osób prowadzących już działalność gospodarczą, posiadającą własny lokal, a chcących poszerzyć swoją ofertę o produkty ubezpieczeniowe.

To luźniejszą forma współpracy niż placówka franczyzowa. W tym przypadku nie ma ingerencji w aranżację Twojego biura poza oznakowaniem. Forma oznakowania jest do uzgodnienia, może to być naklejka, tablica, kaseton świetlny.

Grupa Mentor zapewnia bezpłatne szkolenie przygotowujące do pracy w branży ubezpieczeniowej. Podejmujący współpracę mogą liczyć na silne wsparcie marketingowe oraz pomoc w rozwinięciu biznesu dzięki wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia grupy Mentor. W działalności wspomagać was będzie również dedykowany opiekun oraz telefoniczne wsparcie sprzedaży. Zostając placówką partnerską grupy Mentor nie musisz wykupywać polisy OC.

Kolejną propozycją jest zostanie doradcą ubezpieczeniowym. Ta oferta skierowana jest dla Wszystkich, którzy chcieliby zająć się ubezpieczeniami. Nie musisz nawet posiadać własnego lokalu. Grupa Mentor zapewni Ci niezbędne szkolenia. Do minimum ograniczone są formalności - Ty zajmujesz się jedynie sprzedażą produktów ubezpieczeniowych a wszelkimi formalnościami zajmuje się Mentor. Podobnie jak przy placówce partnerskiej liczyć możesz na telefoniczne wsparcie sprzedaży i dedykowanego opiekuna, który będzie wspierać Cię w działaniach.

Jeżeli zainteresowała Cię ta propozycja skontaktuj się z Maciejem Maćkowiakiem - Koordynatorem Sieci Zewnętrznej - tel. 533/801-524 - maciej.mackowiak@mentorui.pl, który udzieli Ci wszelkich informacji dotyczących rozpoczęcia współpracy.

Więcej informacji o firmie na stronie mentorui.pl.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.