Kolejna odsłona "Miasta za pół ceny" już niebawem - przyjdź na spotkanie

piątek, 17 lutego 2017 r., 12:30
fot. archiwum

Mieszkańcy, jak i turyści będą mogli w tym roku dwukrotnie skorzystać z promocyjnej oferty firm gastronomicznych, jak i usługowych w ramach akcji "Miasto za pół ceny 2017". Akcja to w głównej mierze promocja miasta oraz przedsiębiorstw biorących w niej udział. Chcesz dołączyć do akcji? Przyjdź na spotkanie, które odbędzie się 23 lutego w kościerskim magistracie.

Akcja "Kościerzyna za pół ceny" z edycji na edycję cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W tym roku po raz kolejny odbędą się dwie edycje - wiosenna i jesienna.

Kościerski magistrat, który obejmuje swoim patronatem to przedsięwzięcie, zachęca do udziału w akcji wszystkie nowe oraz dotychczasowe podmioty z Kościerzyny tj.: hotele, restauracje, kawiarnie, pizzerie, instytucje kulturalne i sportowe, które poprzez udział w akcji zamierzają przybliżyć mieszkańcom, jak i turystom swoje oferty i placówki. Dodajmy, iż oferty nie muszą obejmować całego asortymentu - istnieje możliwość stworzenia odrębnego menu/oferty specjalnie pod kątem akcji "Miasto za pół ceny".

- Liczymy, iż w tegoroczną edycję włączą się nowe podmioty z naszego miasta, a cała akcja będzie miała jeszcze szerszy zasięg i również zakończy się naszym wspólnym sukcesem - podkreśla kościerski magistrat.

Jeśli jesteś zainteresowany akcją, przyjdź na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w czwartek, 23 lutego o godz. 14.30 w Urzędzie Miasta Kościerzyna (sala obrad Rady Miasta Kościerzyna).

Dodatkowych informacji udziela: Krzysztof Recław (tel. (58) 680-23-02).

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.