Bożena Gniado poszukuje kaszubskich Bożenek

środa, 8 lutego 2017 r., 14:15
fot. archiwum/MD-Z

Bożena Gniado, mieszkanka Kartuz, poszukuje swoich imienniczek mieszkających na Kaszubach, aby wraz z nimi w czerwcu udać się na X Zjazd Bożen i Bożenn w Bożenkowie k. Bydgoszczy. Chcesz ruszyć się z domu i poznać swoje imienniczki? Taki wyjazd może być początkiem wielu wspaniałych znajomości!

Masz na imię Bożena lub Bożenna? Chcesz nawiązać nowe znajomości? Od 9 lat w Bożenkowie k. Bydgoszczy odbywają się zjazdy kobiet o imieniu Bożena i Bożenna. W tym roku, w dniach 23-25 czerwca, zjazd Bożen i Bożenn odbędzie się już po raz dziesiąty.

Bożena Gniado z Kartuz czeka na zgłoszenia od kaszubskich Bożen i Bożenn, których brakuje na zjazdach w Bożenkowie. Więcej informacji na temat wyjazdu można uzyskać pod numerem telefonu 602 579 513.

X Zjazd Bożen i Bożenn w Bożenkowie k. Bydgoszczy jak zawsze będzie przebiegał w miłej atmosferze. Uczestniczki zjazdu zostaną zakwaterowane w Ośrodku Julia w Samociążku k. Bydgoszczy, skąd do Bożenkowa jest dosłownie "rzut beretem". Rozmowom przy kawie i dobrym cieście nie będzie końca. Wszystko to na łonie przyrody, być może przy sprzyjającej aurze!

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.