Skorzewo. Mercedesem uderzył w drzewo

poniedziałek, 6 lutego 2017 r., 09:12
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Kierujący mercedesem trafił do szpitala po tym, jak kierowany przez niego samochód uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy poranek na trasie Stężyca - Skorzewo.

Zgłoszenie o zdarzeniu służby ratunkowe otrzymały około godziny 6. Jak informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński, ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący mercedesem 33-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego jadąc od Stężycy w kierunku Kościerzyny stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie kierowany przez niego pojazd czołowo uderzył w przydrożne drzewo.

Poszkodowany został kierujący mercedesem. 33-latka przetransportowano do kościerskiego szpitala.

Szczegółowe okoliczności zajścia wyjaśnia kościerska policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.