Stara Kiszewa. Pół wieku w miłości - pary świętowały Złote Gody

środa, 1 lutego 2017 r., 11:24
Irena i Maciej Plutowscy Irena i Maciej Plutowscy fot. nadesłane/UG Stara Kiszewa

Minęło pół wieku od momentu, gdy na ślubnym kobiercu składając przysięgę obiecywali sobie miłość, wierność i uczciwość. Dotrzymali jej słów. Pod koniec grudnia trzy pary mieszkające w gminie Stara Kiszewa świętowały Złote Gody.

Pary, które mogą poszczycić się takim stażem małżeńskim to dziś wzór dla innych. W miłości i wzajemnym szacunku wytrwali razem w zdrowiu i chorobie, radościach i smutkach, chwilach szczęścia i tych trudniejszych.

Pięćdziesiąte rocznice ślubu obchodzili - Helena i Roman Rozgońscy, Irena i Maciej Plutowscy oraz Teresa i Wacław Sulewscy. Wszystkie pary mieszkają w Starej Kiszewie.

Szanownych jubilatów w styczniu z życzeniami, upominkami i gratulacjami odwiedził wójt gminy Marian Pick wraz z zastępcą kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Kamilą Filipkowską. Złoci Jubilaci otrzymali medale Prezydenta RP za wieloletnie pożycie małżeńskie.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.