Terenowy Punkt Paszportowy zostaje w Kościerzynie

środa, 25 stycznia 2017 r., 14:31
fot. archiwum

Po interwencji władz powiatu kościerskiego, wojewoda pomorski cofnął decyzję o planowanej likwidacji Terenowego Punktu Paszportowego w Kościerzynie. A to oznacza, że tutejsza społeczność nie będzie musiała korzystać z punktu w Kartuzach.

Mieszkańcy powiatu kościerskiego mogą odetchnąć z ulgą. Na dotychczasowych zasadach nadal będą mogli korzystać z Punktu Paszportowego w Kościerzynie. Wojewoda, po interwencji władz powiatu, nie zrealizuje bowiem swoich planów dotyczących jego likwidacji.

Dla przypomnienia podaje więc, że punkt paszportowy mieści się w budynku Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Kościerzynie, przy ul. 3 maja 6.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.