Życzenia na Dzień Babci i Dziadka

niedziela, 22 stycznia 2017 r., 14:53

W ten weekend swoje wyjątkowe święto obchodzą najukochańsze osoby na świecie - nasze kochane Babcie i nasi kochani Dziadkowie. Z tej okazji wszystkim, którzy występują w tej szczególnej roli składamy najserdeczniejsze życzenia. Naszych Czytelników zaś zaprosiliśmy do przesyłania zdjęć swoich dziadków.

Na nasze zaproszenie odpowiedziała Mirosława Jereczek, w imieniu swoich synów przesyła najserdeczniejsze życzenia Babci - Weronice Słomińskiej. Pani Weronika, 13 stycznia skończyła 81 lat. Wychowała dziesięcioro dzieci, doczekała się czterdziestu wnuków i trzydziestu prawnuków, a kolejni są w drodze.

- Kochamy Ją za to, że dała nam życie. Dla wnuków i prawnuków jest Babcią, która zawsze się uśmiecha i cieszy z każdych odwiedzin - podkreśla pani Mirosława.

Pani Weronice i wszystkim wspaniałym Babciom i Dziadkom, życzymy zdrowia, uśmiechu i radości.

Jeśli jeszcze ktoś z naszych Czytelników chciałby dołączyć się do życzeń, zapraszamy do podsyłania zdjęć na adres redakcja@koscierski.info.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.