Świąteczno-noworoczne spotkanie UKS Manta Kościerzyna

piątek, 20 stycznia 2017 r., 12:48
fot. nadesłane/UKS Manta Kościerzyna

W piątek, 13 stycznia odbyło się spotkanie świąteczno-noworoczne UKS Manta Kościerzyna, w którym uczestniczyli członkowie klubu wraz z rodzinami. Było ono okazją do złożenia sobie życzeń oraz podsumowania 2016 roku. Omówione zostały bardzo dobre wyniki sportowe - łącznie zawodnicy klubu zdobyli 99 medali, w tym 10 na arenie międzynarodowej.

Tradycyjnie podczas spotkania świąteczno-noworocznego oprócz słodkości nie zabrakło prezentów.

Najmłodsi członkowie klubu otrzymali w świątecznym prezencie torbę sportową, zaś zawodnicy ręczniki i zróżnicowane karty podarunkowe o maksymalnej wartości 120 zł.

Zebranie było też okazją do podziękowania dotychczasowemu zarządowi, którego kadencja dobiegła końca właśnie 13 stycznia, za ich pracę na rzecz klubu. Ustępujący zarząd podziękował zaś za współpracę burmistrzowi Kościerzyny, sponsorom, rodzicom, darczyńcom, ale przede wszystkim zawodnikom.

nadesłane/UKS Manta

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.