Unikał kary aresztu. Wpadł w ręce policjantów. Odpowie też za kradzież

piątek, 20 stycznia 2017 r., 10:26
fot. archiwum

24-letni mieszkaniec gminy Kościerzyna nie tylko odbędzie karę aresztu, przed którą uciekał, ale też odpowie za kradzież portfela oraz za to, że nie uiścił opłaty za pobyt w hotelu.

Młody mężczyzna wpadł w ręce funkcjonariuszy w czwartek około godziny 16. w Rotembarku. Był poszukiwany, bo uchylał się od kary pięciu dni aresztu. 24-latek został zatrzymany. Jak się okazało na swoim koncie ma też inne przestępstwo i wykroczenie.

- Usłyszał też zarzut kradzieży. Okazało się, że jest bowiem sprawcą kradzieży portfela wraz z zawartością - pieniędzy w kwocie 2.300 zł. Odpowie też za to, że korzystając z jednego z hoteli na terenie powiatu kościerskiego, nie uiścił opłaty - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, asp. Piotr Kwidziński.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.