Impreza choinkowa w DPS "Kaszub" w Stawiskach

piątek, 20 stycznia 2017 r., 10:03
fot. nadesłane/Gdańska Fundacja Dobroczynności

W piątek, 13 stycznia na terenie Ośrodka Gdańskiej Fundacji Dobroczynności odbyła się impreza choinkowa dla najmłodszych ze Szkoły Podstawowej w Wielkim Podlesiu, Starej Kiszewie oraz dla Podopiecznych Świetlicy Profilaktycznej, prowadzonej przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie.

Zabawa zorganizowana została przez Dom Pomocy Społecznej "Kaszub" w Stawiskach. Dla dzieci przygotowane były liczne atrakcje i konkursy. Punktem kulminacyjnym były odwiedziny św. Mikołaja, który obdarował każdego małego uczestnika gwiazdkowym prezentem. Nieoceniona była również pomoc Wolontariuszy z Kościerskiego Centrum Wolontariatu.

nadesłane/Gdańska Fundacja Dobroczynności

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.