Gm. Karsin. Gimnazjaliści skorzystali z bezpłatnych badań stomatologicznych

środa, 18 stycznia 2017 r., 15:27
fot. nadesłane/UG Karsin

Dzięki współpracy gabinetu stomatologicznego w Kościerzyna z gminą Karsin po raz drugi udało się raz zorganizować kompleksowe leczenie stomatologiczne dla wszystkich gimnazjalistów z terenu gminy.

Pomysłodawczynią akcji była właścicielka kościerskiego gabinetu stomatologicznego lek. dent. Magdalena Kortas, która na realizację tego celu pozyskała specjalną pulę ze środków zewnętrznych. Natomiast Urząd Gminy w Karsinie tak, jak w roku poprzednim, zorganizował dowozy do Kościerzyny.

Z realizacji programu zadowoleni są zarówno gimnazjaliści jak i ich rodzice. Podkreślić należy, że tylko w gminie Karsin bezpłatne leczenie zębów dla gimnazjalistów obywa się po raz kolejny.

nadesłane/UG Karsin

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.