Korne - Owśnice. Opel uderzył w drzewo

wtorek, 17 stycznia 2017 r., 10:59
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

28-letnia kobieta trafiła do szpitala po tym, jak kierowany przez nią pojazd zjechał na pobocze, a następnie uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 20. na drodze gminnej relacji Korne - Owśnice.

- Ze wstępnych informacji wynika, że 28-letnia kierująca oplem astra, na łuku drogi najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków drogowych, w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu i uderzyła w drzewo. Mundurowi sprawdzili trzeźwość kierującej, była trzeźwa. Kierującą z obrażeniami została przewieziona do kościerskiego szpitala - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Policjanci po raz kolejny apelują o ostrożność na drodze! Pamiętajmy, by dostosować prędkość jazdy, do tych trudnych warunków - jedźmy wolniej i ostrożniej, bo na nawierzchni, która pokryta jest lodem, łatwo wpaść w poślizg.

AL
info. KPP Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.