Spłonęła stolarnia w Wielu

czwartek, 12 stycznia 2017 r., 10:23
fot. internet/OSP Wiele

W czwartkowy poranek doszło do pożaru budynku zaadaptowanego na stolarnię w Wielu. Obiekt spłonął doszczętnie. Na miejscu pracowało sześć zastępów straży pożarnej z OSP gminy Karsin i JRG Kościerzyna.

Zgłoszenie o pożarze do Powiatowego Stanowiska Kierowania PSP w Kościerzynie wpłynęło około godziny 8. Ogniem objęta była hala stolarni, która na ten cel została zaadaptowana z budynku gospodarczego. Jak informuje zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Kościerzynie, mł. bryg. Tomasz Holc, Spaleniu ulegl niemal cały budynek wraz ze znajdującymi się wewnątrz maszynami.

Trwa wyjaśnianie przyczyny pożaru.

W akcji gaśniczej, która trwała około dwóch godzin, brali udział strażacy z OSP Wiele, OSP Karsin, OSP Wdzydze Tucholskie oraz JRG Kościerzyna.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.