Niecodzienny wypadek w Kłobuczynie z udziałem koni i mercedesa

poniedziałek, 9 stycznia 2017 r., 09:36
fot. archiwum

O wielkim szczęściu mogą mówić pasażerowie mercedesa, w którego wbiegły konie zaprzężone w sanie. Dyszel wozu przebił tylną szybę i szyberdach pojazdu. Gdyby w samochodzie znajdowała się jeszcze jedna osoba, to historia mogła skończyć się tragicznie.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 16.20 w Kłobuczynie na drodze gruntowej.

- 42-letni mieszkaniec naszego powiatu jechał sańmi zaprzężonymi w dwa konie. W pewnym momencie konie spłoszyły się i gwałtownie przyspieszyły. Woźnica spadł z sań, a konie zatrzymały się na mercedesie. Dyszel od sań przebił tylną szybę i szyberdach. W samochodzie znajdowały się cztery osoby - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Szczęśliwie nikomu nic się nie stało, ale gdyby w samochodzie znajdował się piaty pasażer całe zdarzenie mogło zakończyć się tragicznie.

Woźnica został ukarany mandatem karnym.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.