Kościerzyna walczy o miano Świetlnej Stolicy Polski

niedziela, 8 stycznia 2017 r., 15:44
fot. AL

Jeszcze do 15 stycznia można oddawać głosy w pierwszym etapie plebiscytu na najpiękniej przystrojone w świąteczne światełka miasto w Polsce. O miano Świetlnej Stolicy Polski walczy też Kościerzyna.

Choć święta Bożego Narodzenia już za nami, świąteczna atmosfera wciąż nam towarzyszy między innymi poprzez rozstawione i rozwieszone na ulicach miasta ozdoby i iluminacje świetlne. Ci, którzy doceniają urok przystrojonego w świąteczne iluminacje miasta, mogą wesprzeć Kościerzynę w plebiscycie na najpiękniej oświetlone miasto w Polsce. Trwa bowiem kolejna edycja konkursu "Świeć się z Energą".

W pierwszym etapie, który potrwa do 15 stycznia, wybierane są najładniej rozświetlone miasta w danym wojewódzwie. W Pomorskiem o ten tytuł walczy siedem miast. Prym w głosowaniu mieszkańców dotychczas wiedzie Wejherowo. Drugie miejsce przypada Ustce, zaś trzecie miejsce na podium z 14 proc. zajmuje obecnie Kościerzyna.

Wyniki te mogą ulec zmianie i to właśnie Kościerzyna może stać się także Świetlną Stolicą Polski. Wygrana w pierwszym etapie to sprzęt o wartości wartości 50 tysięcy złotych na cele charytatywne!

Co należy zrobić? Wystarczy, że oddasz swój głos w kategorii Świetlna Stolica Polski oraz Świeć się.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.