Raduń - Lamk. Kia wjechała do rowu - 31-latka trafiła do szpitala

sobota, 7 stycznia 2017 r., 13:40
fot. nadesłane/OSP Raduń

W sobotnie popołudnie służby ratunkowe interweniowały przy zdarzeniu drogowym, do którego doszło na trasie Raduń - Lamk. Kierująca kią wjechała tam do przydrożnego rowu.

Do zdarzenia doszło około godziny 13. na drodze wojewódzkiej.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca kią 31-letnia kobieta na prostym odcinku drogi z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, a następnie do przydrożnego rowu. Wskutek zdarzenia kobieta odniosła obrażenia i została przetransportowana do szpitala. Wraz z nią podróżowało roczne dziecko. Nic mu się nie stało - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Kierująca kią była trzeźwa. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Raduń, OSP Dziemiany, OSP Lipusz oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.