Policjanci z dziećmi o bezpiecznych feriach

czwartek, 5 stycznia 2017 r., 12:10
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

W środę policjanci z kościerskiej komendy przeprowadzili spotkania z uczniami Zespołu Kształcenia w Skorzewie. Podczas prelekcji poruszone zostały tematy dotyczące bezpieczeństwa w czasie trwania ferii zimowych.

W czasie spotkania z młodszymi uczniami funkcjonariusze poruszali temat bezpiecznych zachowań w czasie ferii zimowych. Przypominali zasady prawidłowego poruszania się po drodze, konieczności noszenia odblasków. Poruszali również temat o ostrożnym zachowaniu wobec osób obcych.

Tego typu spotkania mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w naszym powiecie.

KPP Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.